Trudne miłego początki, czyli wystawa.

Trudne miłego początki, czyli wystawa.

Należę do osób, którym ciężko idą publiczne występy, czy przemówienia. Jeszcze gorzej jest, kiedy trzeba mówić… o sobie.5

Dnia 15 lutego w MDK nr 2 w Lublinie odbył się wernisaż mojej drugiej wystawy, na której prezentowałam moje nowe obrazy i rysunki.

2

3

5

wystawa1.JPG

Wystawa nadal wisi ( i będzie tam przynajmniej do marca) w galerii w Lublinie (ul. Bernardyńska 14a), więc kto chce to może sobie zerknąć. Podzieliłam ją na dwie części. Pierwsza jest to zbiór ponad dwudziestu rysunków, które przedstawiają  fragmenty mojego kochanego miasta – Lublina.  Druga część to moje malarstwo. Kilka obrazów zaaranżowanych w jednym rzędzie na, jak myślę, bardzo ciekawej ścianie. Cała wystawa ma lekki, swobodny charakter. Takie też od początku było jej założenie.

8

10

Wernisaż odbył się przyjemnie, bardzo kameralnie. Poza rysunkami i malarstwem goście mogli zasmakować moich własnoręcznie robionych przekąsek.

Dobrym pomysłem było również spontaniczne losowanie jeden z gości wyszedł z mojego wernisażu bogatszy o moje dzieło. Mam nadzieję, że stanowi teraz ozdobę wnętra jego domu lub mieszkania. Pomysł okazał się być na tyle fajny, że rozważam wprowadzenie tego typu niespodzianek w moje przyszłe wernisaże.

Dziękuję serdecznie tym, którzy pomogli mi w przygotowaniu wszystkiego… Bez przyjaciół czasami jest ciężko 🙂

 

Wszystko można obejrzeć również wirtualnie, na stronie www.mdk2.lublin.pl.

Źródło fotografii: www.mdk2.lublin.pl

Autor: Benon Bujnowski

2 komentarze

  1. Moim pomysłem byłoby aby wdrożyć do wernisażu on-line. Zdawać relacje na żywo. Ja niestety nie mogę uczestniczyć bo mieszam za granicą.
    Teraz nikt mnie nie wpuścił do samolotu.

    1. Author

      Wydaje mi się, że „funkcja” on-line na wernisażu zależy od miejsca, w którym się on odbywa. Jeśli jakaś galeria będzie chciała mnie ugościć i pokazać to na żywo, to bardzo chętnie się zgodzę:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *